Uygun ProArt ürünlerinden satın alanlara,
4,260€ değerinde 6 aylık Nucoda yazılımı aboneliği ve
60 günlük Filmworkz deneme sürümü hediye

Kampanya Periyodu:

28 Ekim 2020 - 28 Mart 2021Ödül Kazanım Periyodu:

16 Kasım 2020 - 16 Nisan 2021


Ödülünü Al
Nasıl Alınır ?

*Şartlara tabidir.

Ürününüzü Seçin

 • OLED Profesyonel Taşınabilir Monitör


  PQ22UC
 • Kavisli Profesyonel Monitör


  PA34VC
 • 4K HDR Profesyonel Monitör


  PA329C

Digital Vision World Hakkında

Digital Vision World (DVW), içerik üreticileri ve en büyük TV ve film stüdyolarıyla birlikte çalışarak onlara renk uzmanlarının ve post prodüksiyon uzmanlarının vizyonlarını gerçekleştirmelerine olanak tanıyan DVO ve renk araçları sağlar.

Nucoda, birinci sınıf bir stüdyo sınıfı renk derecelendirme ve kaplama çözümüdür. Araç seti, uzun metrajlı filmler, reklamlar ve diğer yayın medyası için mümkün olan en yüksek kaliteli görüntüleri üretir.

Filmworkz DVO Araçları, yeni dijital görüntülerle çalışırken veya eski filmleri restore etme işlemlerinde içerik üreticileri ve sanat için çok önemlidir. Bu ödüllü araçlar, 30 yıldır geliştirme ve restore etme işlemlerinin merkezinde yer almaktadır.

*Filmworkz'deki ilk altı DVO aracı şunları içerir:
• DVO Clarity - Bugün mevcut olan en iyi gren ve parazit azaltıcı
• DVO Sharpen - Parazitleri değil, görüntüyü netleştirin.
• DVO Regrain RGB - Görüntülere gerçekçi, son derece özelleştirilmiş gren ekleyin
• DVO Chroma - Renk sapmalarını veya renk kusurlarını düzeltir
• DVO Pixel - Otomatik ölü piksel tespiti ve onarımı sağlar
• DVO Brickwall - Yapay dokuları ortadan kaldırmak için keskin frekansları keser

Ekstra Bonus

• İki yıllık garanti uzatma programı yalnızca EMEA bölgesinde yapılan satın alımlar için geçerlidir. • İki yıllık garanti uzatım hakkı kazanmak için, ürününüzü satın aldıktan sonraki üç ay içinde kaydettirmelisiniz.. • Ayrıntılar için lütfen yerel ASUS sitenizi ziyaret edin.

Kampanya Şartları

Bu promosyon - ProArt ve Digital Vision World Bundle ("Promosyon"), ASUSTek Computer Inc. ("ASUS") tarafından düzenlenmektedir.

 • Bu özel Promosyon, ASUS Kullanım Koşulları Bildirimi ve ASUS Gizlilik Politikası ile bağlantılı olarak altı aylık Nucoda yazılımı aboneliğinin ("Abonelik") ve 60 günlük Filmworkz araçları denemesinin ("Deneme") nasıl alınacağına ilişkin ayrıntılı bilgiler, bu Promosyon Etkinliği Hüküm ve Koşullarının ("Hüküm ve Koşullar") bir parçasını oluşturur. Bu Promosyona katılanlar, bu Hüküm ve Koşulları kabul etmiş sayılır. ASUS, istediği zaman Hüküm ve Koşulları ve ASUS tarafından belirlenen diğer kuralları revize edebilir. Uygun Katılımcı (aşağıda tanımlandığı üzere) bu tür revizyonlarla bağlı olacaktır.

 • Promosyon 28 Ekim 2020'de ("Başlangıç Tarihi") başlar ve 28 Mart 2021'de ("Bitiş Tarihi") ("Promosyon Dönemi") sona erer. ASUS Kupon Kodu talep etme süresi 16 Kasım 2020'de başlayacak ve 16 Nisan 2021'de sona erecektir. Alınan ASUS Kupon Kodunun Abonelik ve Deneme ürünlerindeki kullanım süresi 16 Nisan 2021'de sona erecektir.

 • Promosyon Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da ("Promosyon Bölgesi") düzenleniyor.

 • Promosyon Bölgesinde yaşayan ve Başlangıç Tarihinden itibaren bu Promosyona katılmak isteyenler aşağıdaki şartları kabul eder:

  A. Uygun Katılımcı (aşağıda tanımlandığı üzere) en az 18 yaşında olmalı ve ikamet edilen ülkenin yasalarına göre bir yetişkin olarak kabul ediliyor olmalıdır.

  B. Siz ("Uygun Katılımcı") bu Promosyon için PQ22UC, PA34VC, PA32UCX-PK, PA32UCX-K, PA32UC-K, PA329C, PA27UCX-K, PA27AC, PA24AC, PA32UCG, PA279CV, PA278QV, PA248QV ve ProArt Z490-Creator 10G ("Uygun Ürün") ürünlerini satın almalısınız.

  C. Uygun Katılımcının kriterleri, bu Hüküm ve Koşulların 3.D ve 3.E bölümlerine dayanmaktadır. ASUS, herhangi bir kaydın geçerliliğini ve herhangi bir Uygun Katılımcının kimliğini kontrol etme ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak kaydı reddetme veya herhangi bir Abonelik ve Deneme vermeyi reddetme hakkını saklı tutar.

  D. Promosyona katılım hakkı kazanmak için ödül kazanım sitesinde ASUS Üye hesabı açmanız veya oturum açmanız gerekir.

  E. Uygun Ürünleriniz, Promosyon Dönemi boyunca katılımcı bir satıcıdan (https://asusturkiye.com.tr/kampanya/proart-bundle-program) satın alınmalı ve Abonelik ve Deneme sürümlerine sahip olmak için 16 Nisan 2021 tarihine kadar kaydedilmelidir.

  Satın alınan Uygun Ürünün fatura kopyası da ödül kazanım sitesinde yüklenmelidir.

 • Abonelik ve Deneme sürümleri kullanımı için aşağıdaki adımları izlemelisiniz:

  A. Kampanya sitesinde (https://asusturkiye.com.tr/kampanya/proart-bundle-program) gösterilen Promosyon Bölgesindeki Katılımcı Satıcıların birinden uygun bir ürün satın alın.

  B. Ödül kazanım sitesinde ASUS Üye hesabı açın veya oturum açın.

  C. Uygun Ürünleri kaydederek ve Uygun Ürünlerin fatura kopyasını ödül kazanım sitesine yükleyerek ASUS Kupon Kodunuzu talep edin.

  D. Uygunluğunuz onaylandıktan sonra ASUS 20 iş günü* içinde ASUS Kupon Kodunuzu e-posta ile gönderecektir.

  E. Aboneliğinizi ve Deneme Sürümünüzü etkinleştirmek için https://web.filmworkz.com/asus linki aracılığıyla ASUS Kupon Kodunuzu kullanın.

  *Uygunluk kontrol durumunuzu öğrenmek istiyorsanız, lütfen bu bağlantı aracılığıyla ASUS destek ekibiyle iletişime geçin:
  [email protected]

 • Karşılaşılan herhangi bir sorun varsa, lütfen bu bağlantı aracılığıyla ASUS ile iletişime geçin:
  [email protected]